Retro Potańcówka u Milscha ze Sweet & Hot Jazzband'em - vol. II

Zespól Sweet & Hot Jazzband po raz kolejny zawita do rodzinnej restauracji "u Milscha". Pierwsza „retro potańcówka” odbyła się parę miesięcy temu i spotkała się ze sporym entuzjazmem publiczności - nie mamy wątpliwości, że tak będzie i tym razem ;). W klimat lat 20-40-tych wprowadzają nie tylko muzyka zespołu, ale także wyjątkowe wnętrza zabytkowej kamienicy Teodora Milscha. 29.09 zapraszamy na najbardziej stylowy parkiet taneczny w Łodzi - nie zapomnijcie butów do tańca!

29. Września 2018 (sobota), godz. 20

Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu imprezy) - dostępne do nabycia w restauracji. Ilość biletów ograniczona!

Rezerwacji stolików (tylko dla osób jedzących) dokonywać można pod numerem 535 333 104. Ilość stolików ograniczona.

Rysuje Juliusz Zieliński :*
--------------------------------------

Zespół „Sweet & Hot Jazzband” jest jedynym w Łodzi o takim profilu. To 11 muzyków którzy uprawiają jazz tradycyjny już 15 lat. Grają muzykę jazzową z lat 20 – 40 ubiegłego wieku. Na gruncie łódzkim, podtrzymują tradycję okresu powojennego gdzie właśnie w łódzkiej IMCE i Szkole Filmowej na ul. Targowej rodził się Polski Jazz. Kontynują tradycje „Melomanów”, „Tiger Ragu”, czy jeszcze kilku podobnych zespołów łódzkich grających do połowy lat 50-tych. Wracają do korzeni i udaje im się to. Zespół cieszy się dużym powodzeniem wśród słuchaczy, mają tzw. swoją widownię, są zapraszani na koncerty, festiwale. 12 kwietnia 2013 roku obchodzili 10-cio lecie i z tej to okazji została wydana płyta jako wydarzenie kolekcjonerskie. Do zdobycia w trakcie koncertów zespołu.
www.umilscha.pl