Wieczory z dreszczykiem
"TAJEMNICA WILLI MILSCHA"

-oryginalny pomysł na spotkanie integracyjne, kolację biznesową lub spotkanie w gronie przyjaciół

-koszt wieczoru z podwieczorkiem 70 zł/os

-kolacja z duchami od 120 zł/os
rezerwacje wieczorów: tel 505 376 382 lub umilscha@umilscha.pl


Historia rodziny Milschów, właścicieli willi i browaru, który mieścił się przy dziesiejszej ul. Kopernika, owiana jest mrokiem tajemnicy.

Czy spróbujesz rozwiązać zagadkę zaginięcia rodziny łódzkich przemysłowców z końca XIX wieku?

Zapraszamy na wieczór pełen niesamowitych emocji!

NIEWIARYGODNE to pierwsze w Polsce przedstawienie mentalistyczne, którego twórcą jest Radosław Hoffman. Tematem przewodnim spektaklu jest fascynacja autora wszystkim tym, co niewiarygodne. Niesamowite przypadki, zdarzenia, historie czy umiejętności wypełniają show od początku do końca. Widzowie będą mieli szanse wybrać się w podróż w głąb ludzkiego umysłu. Poznać jego mechanizmy, pułapki oraz sztuczki. Publiczność współtworzy show będąc jego integralną częścią już od pierwszych chwil. „Niewiarygodne” jest nietypową formą przedstawienia łączącą w sobie iluzję, psychologię, sugestię, manipulację czy hipnozę. Ta wybuchowa mieszanka tworzy zupełnie nową jakość, której jeszcze nie było na polskim rynku rozrywkowym.

Spektakl Sztukmistrz przeniesie Cię w tajemniczy i niesamowity świat wielkich mistrzów magii, którzy zrewolucjonizowali sztukę iluzji. Poznaj mroczne historie prestidigitatorów, najbardziej strzeżone sekrety oraz zobacz zdumiewające efekty ich pracy.
Podczas przedstawienia przeżyjesz pełne spektrum emocji od radości do strachu. Każdy element spektaklu został dopracowany z ogromną starannością, tak aby zadowolić najbardziej wymagających widzów.